Cena

Ile kosztuje fachowe tłumaczenie?

Cena tłumaczenia zależy od wielu czynników, takich jak np. para językowa, czyli z jakiego języka i na jaki język ma być tłumaczony dokument, tryb tłumaczenia, czyli tego, jak szybko ma być przetłumaczony, stopnia trudności, czyli tego jak bardzo specjalistyczny jest tekst do przetłumaczenia.

Poniżej podajemy ceny podstawowe tłumaczeń standardowych realizowanych w terminie zwykłym w ramach następujących języków: angielski, francuski, niemiecki i rosyjski w parze z językiem polskim. W przypadku pozostałych języków prosimy o przesłanie dokumentu do indywidualnej wyceny.

Cennik

Tłumaczenie z języka Tłumaczenie na język Cena
obcego polski 35 zł/strona przeliczeniowa
polskiego obcy 40 zł/strona przeliczeniowa
obcego obcy podlegają indywidualnej wycenie
tłumaczenie konsekutywne 100-150 zł/godzina
tłumaczenie symultaniczne 200-250 zł/godzina
Do podanych cen należy doliczyć 24% VAT

Strona przeliczeniowa obejmuje:

Powyższy cennik dotyczy tłumaczeń realizowanych w terminie zwykłym. W przypadku tłumaczeń przyśpieszonych obowiązuje 50% dopłata, a w przypadku tłumaczeń ekspresowych – 100% dopłata.

Tłumaczenie w trybie:

zwykłym do 5 stron przeliczeniowych dziennie (nie licząc dnia przyjęcia zlecenia)
przyspieszonym od 5 do 10 stron przeliczeniowych dziennie (nie licząc dnia przyjęcia zlecenia)
ekspresowym zlecenia realizowane w dniu przyjęcia (do 5 stron przeliczeniowych) lub powyżej 10 stron przeliczeniowych dziennie

Dla stałych klientów, którzy podpisali z Biurem Tłumaczeń B2B Services umowy ramowe o współpracy, oferujemy ekspresowe terminy realizacji tłumaczeń bez dodatkowych opłat.